Obraćanje dekana nastavnicima i saradnicima Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore

Poštovane koleginice i kolege,

Zbog specifične situacije u državi Crnoj Gori je, između ostalog, privremeno zatvoren i Univerzitet Crne Gore.

S tim u vezi, potrebno je da elektronskim putem pošaljemo našim studentima poruku šta treba da uče, odakle da uče i da im dostavimo moguća pitanja i za kolokvijum br. 1. i za kolokvijum br. 2.
Takođe, za sada, neophodno je da svi nastavnici i saradnici u nastavi pripreme barem po dva predavanja i prezentacije do srijede, kako bismo ih učinili dostupnim za studente na sajtu našeg Fakulteta.

Na taj način će studenti svih godina i svih studijskih programa moći da uče od kuće.

Molim vas da budete pripravni u slučaju poziva za mentorski rad ili eventualno dežurstvo.

Sjednice će se za sada održavati elektronski, dok će administracija dobiti rješenja o radu po smjenama, od po četiri sata dnevno.

Za sve naredne informacije ću vas obavještavati mejlom, kao i preko grupe na društvenim mrežama i sajta fakulteta.
Očekujemo nove instrukcije Univerziteta Crne Gore i Vlade Crne Gore.

Vama i porodicama želim zdravlje i sreću.

prof. dr Stevo Popović

Dekan