Objavljen konkurs za dodjelu Godišnje nagrade CBCG

Centralna banka Crne Gore objavila je konkurs za dodjelu Godišnje nagrade za 2021. godinu za kategorije najboljeg diplomskog, magistarskog i doktorskog rada iz oblasti bankarstva i monetarne politike i teorije.

Pravo učešća na konkursu imaju državljani Crne Gore koji su u prošloj kalendarskoj godini odbranili diplomski, magistarski ili doktorski rad na nekom od univerziteta, fakulteta ili visokih škola u zemlji ili inostranstvu.

Novčani iznos Godišnje nagrade za najbolji diplomski rad iznosi 2.000,00 EUR, za magistarski rad 3.000,00 EUR, odnosno 4.000,00 EUR za najbolji doktorski rad.

Rok za dostavljanje radova je 26. februar 2021. godine. Više informacija možete naći na internet stranici www.cbcg.me

Nagrada Centralne banke Crne Gore ustanovljena je 2007. godine, sa ciljem podizanja svijesti o važnosti razvijanja i njegovanja naučne i stručne misli u Crnoj Gori u oblasti bankarstva, monetarne politike i teorije.