Prijava ispita za septembarski ispitni rok

OBAVJEŠTENJE

PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

Obavještavaju se studenti svih nivoa studija da će se prijava ispita za septembarski ispitni rok za studijsku 2020/21. godinu obaviti u periodu od 15. do 21. jula 2021- godine časova isključivo na šalteru Službe za studentska pitanja u terminu od 10.00 do 13.00h.

Studenti su dužni da dostave:

- Čitko popunjen formular za prijavu ispita (dobija se na šalteru)

- Indeks

- Uplatnicu u  iznosu od 5 eura za svaki prijavljeni ispit na broj žiro računa Pravnog fakulteta 510-140-08 ( na uplatnici u rubrici poziv na broj odobrenja navesti jedinstveni studentski kod)

Napomena:

Studenti koji nijesu izmirili školarinu za tekuću studijsku godinu, nemaju pravo prijave ispita u septembarskom ispitnom roku. Studenti za septembarski ispitni rok mogu isključivo prijaviti predmete koje su odabrali da slušaju na početku tekuće studijske godine u dozvoljenom obimu do 60 ECTS.