Sastanak projektnog tima Pravnog fakulteta UCG i Pravnog fakulteta Univerziteta u Mariboru

U cilju implementacije naučnoistraživačkog projekta »Pravna odgovornost u vezi sa životnom sredinom – preventivne i kurativne mjere u svjetlu ekološkog i energetskog zakonodavstva« koji se sprovodi u okviru bilateralne saradnje između Vlada Crne Gore i Republike Slovenije, učesnici u projektu, Pravni fakultet UCG i Pravni fakultet Univerziteta u Mariboru, nastavili su aktivnosti započete u januaru tekuće godine, održavanjem bilateralnog, onlajn sastanka članova projektnog tima.

Uz ko-rukovodioce projekta prof. dr Maju Kostić-Mandić i prof. dr Natašu Samec Berghaus, na online sastanku su učestvovali i ostali članovi projektnog tima (dekanica, prof. dr Aneta Spaić, doc. dr Nikola Dožić, dr Velibor Korać, prof. dr Aleš Ferčič, doc. dr Petra Weingerl, mr Denis Baghrizabehi i dipl.iur. Klemen Drnovšek).

Na sastanku je dogovoreno organizovanje online naučne konferencije, definisane su tekuće projektne aktivnosti, dinamika ostvarivanja mobilnosti kao i zaduženja članova tima.