Konačna rang lista i obavještenje o upisu specijalističkih studija - 07.10.2021 11:26

8. oktobra od 8 do 14 časova

O  B  A  V  J  E  Š  T  E  NJ  E

UPIS STUDENATA KOJI SU PRIMLJENI  NA POSTDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE OBAVIĆE  SE 08. OKTOBRA  2021. GODINE NA ŠALTERIMA STUDENTSKE SLUŽBE

od 8.00 do 14:00 ČASOVA

Studenti su dužni  priložiti:

• INDEKS (prva strana čitko popunjena)
  • DVIJE FOTOGRAFIJE (jednu zalijepiti u indeksu)
  • PRIJAVNI LIST (nabavlja se u knjižari)
  • UPLATNICU na odgovarajući iznos
  • Prijavni list sa listom izbornih predmeta (dobija se na šalteru)

Studenti školarinu mogu da uplate u 6 rata, od kojih se prva uplaćuje prilikom upisa i iznosi minimum jednu šestinu (85 Eura) za studente sa studijskog programa „Pravne nauke“, a za studente sa studijskog programa „Kriminalističko suprotstavljanje savremenim oblicima kriminaliteta“ prva rata iznosi 150€. Uplate se vrše na žiro račun Pravnog fakulteta 510-140-08.

NAPOMENA: Molimo kandidate da striktno poštuju navedeni termin upisa (8. oktobra od 8 do 14 časova), jer nakon isteka ovog roka neće biti upisani.