Izmjene formulara za prijavu teme master rada

Obavještavaju studenti jednogodišnjih i dvogodišnjih master studija da je Odbor za upravljanje sistemom kvaliteta shodno predlogu od strane fakultetskih jedinica, izvršio izmjenu formulara za prijavu teme master rada, a uvažavajući određene specifičnosti. Izmjene se odnose na pojedine djelove/polja formulara i obrazloženja izrade istih, što se može provjeriti na web stranici Centra za unapređenje kvaliteta.

Inovirane formulare (za jednogodisnje i dvogodisnje master studija)  je potrebno upotrebljavati nadalje (izuzetak su samo studenti koji su već započeli, pred nadležnim instancama, proceduru prijave teme master rada). Inovirani formulari za jednogodišnje i dvogodišnje master studija), su dostupni na sljedećem linku: