Konkurs za učesnike/ce Akademije o potrošačkim pravima, koji je raspisao Centar za građansko obrazovanje (CGO)

Konkurs za učesnike/ce Akademije o potrošačkim pravima, koji je raspisao Centar za građansko obrazovanje (CGO), a koji je namijenjen svim studentima/kinjama prava u Crnoj Gori, bez obzira na nivo studija.

Vjerujući da među Vašim studentima može biti zainteresovanih za ovu obuku, koja osim intenzivnog programa uključuje i dvomjesečno plaćeno stažiranje za troje odabranih polaznika/ca, molimo Vas da isti podijelite putem Vaših kanala komunikacije.

Konkurs je otvoren do nedjelje, 2. oktobra 2022. godine, a Akademija će biti realizovana sredinom tog mjeseca.

Više detalja dostupno je na sljedećem linku: https://cgo-cce.org/2022/09/15/konkurs-za-ucesnike-ce-akademije-o-potrosackim-pravima/

Nadamo se da ćete prepoznati benefite ovog programa i doprinijeti njegovoj promociji među potencijalnim kandidatima, na čemu smo unaprijed zahvalni, dok ostajemo otvoreni i za sva eventualna pitanja, putem email-a info@cgo-cce.org ili na broj telefona +382 20 228 479.