Gostujuće predavanje predsjednika Upravnog suda Miodraga Pešića povodom Međunarodnog dana ljudskih prava

Povodom Međunarodnog dana ljudskih prava 10.decembra, Pravni fakultet organizuje gostujuće predavanje predsjednika Upravnog suda Crne Gore, sudije Miodraga Pešića, dana 9.decembra 2022.godine, sa početkom u 12:00h, u Svečanoj sali Pravnog fakulteta.

Povodom ovog važnog datuma za utemeljenje ljudskih prava, tema gostujućeg predavanja je: Ljudska prava na radnom mjestu - pravo na privatnost, sa ciljem da se pruži bliži uvid u stanje i zaštitu osnovnih ljudskih prava u uslovima savremenog života.