Predavanje predstavnika Delegacije EU: Aktuelni trenutak u pristupnim pregovorima Crne Gore i Evropske unije

Zamjenik šefa Delegacije Evropske unije u Crnoj Gori, g. Rikardo Seri (Riccardo Serri), održaće predavanje na temu: Aktuelni trenutak u pristupnim pregovorima Crne Gore i Evropske unije, u utorak, 25. aprila, s početkom u 10h, u sali Valtazar Bogišić Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Uvodnu riječ daće prof. dr Vladimir Savković, modul lider i akademski koordinator Jean Monnet modula iz prava unutrašnjeg tržitšta Evropske unije, projekta koji se pod okriljem Evropske komisije odvija na Pravnom fakultetu Univreziteta Crne Gore od 2020. godine.

Predavanje je obavezno za studente koji učestvuje u projektu, a otvoreno je i za javnost.