Info dan Kancelarije za međunarodnu saradnju UCG-a

Kancelarija za međunarodnu saradnju Univerziteta Crne Gore poziva studente i profesore UCG-a da 10. oktobra u 11h u Rektoratu Univerziteta Crne Gore, ucestvuju u Info danu koji organizuje pomenuta kancelarija.

Na ovaj način ce studenti i članovi akademskog osoblja biti detaljnije upoznati sa nadležnostima Kancelarije za programe mobilnosti studenata i akademskog osoblja u Crnoj Gori, aktivnim programima mobilnosti i bilateralnoj saradnji (stipendije stranih Vlada i fondacija). U okviru ovog dana predstavnici Ambasade Republike Mađarske predstaviće programe stipendiranja.

Promocija njemačkih stipendija DAAD, bice održana 11. oktobra u 12h, u okviru koje će g-đa Elli Mack detaljnije upoznati prisutne sa ovim programom.