Univerzitetski udžbenik “Upravno pravo”, autora prof. dr Stevana Lilića i prof. dr Dražena Cerovića

Iz štampe je juče, 14. februara 2019. godine iz štampe izašao najnoviji univerzitetski udžbenik “Upravno pravo”, autora prof. dr Stevana Lilića i prof. dr Dražena Cerovića, usklađen sa najnovijim zakonskim izmjenama u domenu uprave.

Izdavač udžbenika je Službeni list Crne Gore.

Udžbenik je namijenjen studentima druge godine Osnovnih studija Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore, kao i Studijskog programa Bezbjednost i kriminalistika.

Od proljećnog semestra 2019. studijske godine, jedina je relevantna literatura za spremanje ispita iz predmeta Upravno pravo.

Udžbenik se može nabaviti u knjižari izdavača – Službenog lista Crne Gore i kod ekskluzivnog distributera, kopirnice “Prka” u ulici Jovana Tomaševića 33 (u blizini Fakulteta) i “Prka 2” u ulici Studentska, L7 (“profesorska” zgrada), lamela 7, preko puta “Delte”.