Pravne nauke i Bezbjednost i kriminalistika - upis i obnova godina

O B A V J E Š T E NJ E

Obavještavaju se studenti Pravnog fakulteta UCG (Studijski programi:Pravne nauke i Bezbjednost i kriminalistika) da će se upis i obnova godina vršiti od 25. do 27.09.2019. godine od 9-14h na šalterima studentske službe

Za upis je potrebno dostaviti:

-Indeks

-Prijavni list (dobija se na šalteru studentske službe) koji je potrebno uredno popuniti, lično potpisati i upisati kontakt telefon

-Formular za odobrenje plaćanja školarine u ratama u studijskoj 2019/2020 godini (dobija se na šalteru studentske službe) koji je potrebno uredno popuniti i lično potpisati

Napomena:

1.Prilikom prijave predmeta za studijsku 2019/2020. godinu studenti su dužni prvo da prijave zaostale predmete iz prethodnih godina, a nakon toga mogu dodati predmete iz naredne godine i to u iznosu do 30 ECTS kredita po semestru, odnosno do 60 ECTS kredita po godini.

2.Studenti koji nijesu izmirili školarinu za studijsku 2018/2019. godinu, zaostali dug moraju izmiriti prije prijave predmeta za studijsku 2019/2020. godinu.

Utvrđeni obim ostvarenih ECTS kredita kao uslov za upis u narednu godinu studija:

Studenti upisani studijske 2018/2019 godine (Uslov za upis u drugu godinu studija – ostvareno najmanje 45 ECTS kredita )

Studenti upisani studijske 2017/2018 godine (Uslov za upis u drugu godinu studija – ostvareno najmanje 45 ECTS kredita - Uslov za upis u treću godinu studija – ostvareno najmanje 105 ECTS kredita)