Međunarodna naučna konferencija: “Reforma pravnog sistema Crne Gore – pravosuđe i temeljna prava“, povodom 45 godina rada fakulteta

Pravni fakultet Univerziteta Crne Gore organizuje naučnu konferenciju pod nazivom: “REFORMA PRAVNOG SISTEMA CRNE GORE – PRAVOSUĐE I TEMELJNA PRAVA“

U vremenskom periodu od 27. do 28. oktobra 2017. godine na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore održaće se međunarodna naučna konferencija pod nazivom: ““Reforma pravnog sistema Crne Gore – pravosuđe i temeljna prava“, povodom 45 godina rada fakulteta.

Rok za dostavljanje sažetaka radova sa abstraktom na engleskom jeziku je 15. oktobar 2017. godine.
Radovi koji dobiju pozitivne recenzije biće objavljeni u časopisu „Zbornik Pravnog fakulteta u Podgorici“.

Radovi se predaju elektronskom poštom na adresu: veljorakocevic@yahoo.com
sa naznakom „Za Konferenciju”