Tim Pravnog fakulteta UCG ostvario zapažene rezultate na međunarodnom takmičenju poslovnog i arbitražnog prava u Rimu

Vis Moot tim Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore je učestvovao na takmičenju iz međunarodnog poslovnog i arbitražnog prava u Rimu gdje su ostvarili sjajan uspjeh i osvojili šesto mjesto u konkurenciji od više od 20 ekipa iz svijeta, a ujedno i su i bili najbolje plasirani tim iz regiona.

Iza tima Univerziteta Crne Gore su ostali timovi renomiranih univerziteta poput Stokholma, Helsinkija, Beograda i Torina i ovim rezultatom je nastavljen niz uspjeha ekipe koja je prošle godine uspjela i da osvoji ovo takmičenje.

Tim Pravnog fakulteta UCG na ovom takmičenju su predstavljali studenti: Zerina Bosović, Dajana Drljević, Ivana Maraš, Iva Rolović i Nikolina Tomović i treneri: Ognjen Ćipović, Nikola Marku i Stefan Mitrović.

Takmičenje u Rimu se održava u okviru priprema za glavno takmičenje u Beču gdje će učestvovati više od 400 svjetskih univerziteta i ovim putem želimo da im poželimo sreću u daljem radu i na predstojećem takmičenju!