Pravni fakultet predstavio projekte koji aktivno uključuju studente

Pravni fakultet Univerziteta Crne Gore je učestvovao na Danu otvorenih vrata i Sajmu sezonskog zapošljavanja koji su se održali 2. marta 2020. godine.

Ovo je bila prilika da maturanti dobiju potrebne informacije o uslovima upisa, studijskim programima koje organizuje Pravni fakultet UCG i programima mobilnosti.

Pored toga, Pravni fakultet UCG je predstavio studentima projekat čija je realizacija u toku (Legal clinics in service of vulnerable groups: Enchansing the employability of law students trough practical education-ENEMLOS), kao i projekat koji je već realizovan (Capacity Building of the Faculty of Law, University of Montenegro – curricula refreshment, boosting of international cooperation and improving human, technical and library resources -CABUFAL).

Predstavljeni su i studijski programi o kojima više možete saznati u novom izdanju Informatora.