OSNOVI SOCIOLOGIJE I SOCIOLOGIJA PRAVA (za studente starije generacije, prije 2017.)

Studenti koji nisu zadovoljni ostvarenim rezultatima, kao i oni koji nisu radili kolokvijum, mogu se prijaviti da rade popravni kolokvijum tako što će poslati predmetnom nastavniku mail sa imenom, prezimenom i brojem indeksa do 12. maja u 17h (kada je termin popravnog kolokvijuma), na markodo@ucg.ac.me

Na popravnom kolokvijumu će biti dva problemska esejska pitanja koja će studenti koji se prijave dobiti mailom 12. maja u 17h, a odgovore treba da pošalju na mail predmetnog nastavnika u određenom roku. Maksimalan broj poena koji student može dobiti na popravnom kolokvijumu je 50.

Popravni kolokvijum obuhvata materiju iz udžbenika: M. Pečujlić, V. Milić, Sociologija, Beograd, 2001, str. 3–166.
Seminarske radove studenti mogu da dostave predmetnom nastavniku, na mail: markodo@ucg.ac.me do 15. maja.