1. juna istekao rok za uplatu školarine i izmirenje duga, od 22.juna obustave u evidenciji ispita do izmirenja duga

Obavještavaju se studenti da je u skladu sa Odlukom Upravnog odbora UCG, rok za uplatu školarine za ljetnji semestar istekao 1. juna 2020. godine.

S tim u vezi studenti su bili u obavezi da izmire dugovanja po osnovu školarine do utvrđenog datuma kako bi mogli pristupiti polaganju završnih ispita.

Počev od 22. juna tekuće godine, studentima neće biti evidentirane ocjene na završnom ispitu dok ne izmire ukupni iznos utvrđene školarine za studijsku 2019/20. godinu.

Napomena:
Prilikom uplate školarine studenti su dužni da pored ličnih podataka na uplatnici unesu i svoj JEDINSTVENI STUDENTSKI KOD (JSK).