Dekanka budućim studentima: Na Pravnom fakultetu se stiču sva neophodna znanja i vještine koje bi trebalo da posjeduje dobar i moderan pravnik, spreman za kompeticiju i na evropskom tržištu

ImageStudirajte pravne nauke na Pravnom fakultetu UCG, po savremenom studijskom programu, koji predstavlja svojevrsnu sintezu različitih pravnih disciplina i drugih nauka tijesno povezanih sa pravom. Na Pravnom fakultetu UCG ćete steći sva neophodna znanja i vještine koje bi trebalo da posjeduje dobar i moderan pravnik, spreman za kompeticiju i na evropskom tržištu. Praktična znanja i vještine stečene u saradnji sa svim relevantnim nacionalnim institucijama judikature tokom studiranja će doprinijeti i vašem bržem i kvalitetnijem zapošljavanju.

Značaj studiranja pravnih nauka je zuzetno veliki za društvo i državu, jer nam tek pravo omogućava da spoznamo vrhovne društvene vrijednosti. Ono stvara elitu države, ono je rasadnik intelektualnosti društva.

Ako ste postali dio nas, iskoristite datu vam šansu, i budite još jedan egzemplar prakse da će vaše odgovorno i kvalitetno studiranje na Pravnom fakultetu podrazumijevati vaš budući profesionalni uspjeh.

Dekan, prof. dr Aneta Spaić

Korisni linkovi:

- Linkovi za informacije o upisu na Univerzitet Crne Gore

Informator 2020/2021

Kontakti studentskih službi fakulteta

Na Univerzitetu Crne Gore počinje elektronsko podnošenje dokumentacije za upis brucoša od utorka 30.06. zaključno sa 2.07.2020. godine u 16.00 časova

Pravilnik o uslovima, kriterijumima i postupku upisa u prvu godinu osnovnih studija za sve studijske programe koji se realizuju na Univerzitetu Crne Gore