KONKURS za upis na postdiplomske jednogodišnje magistarske studije (PRAVNE NAUKE na MEĐUNARODNOPRAVNOM  SMJERU)

KONKURS

za upis na postdiplomske jednogodišnje magistarske studije na Pravnom fakultetu na

studijskom  programu PRAVNE NAUKE na MEĐUNARODNOPRAVNOM  SMJERU biće raspisan u subotu, 02- oktobra 2020 godine  – ( ZA 20 studenata)

Magistarske studije su jednogodišnje ( dva semestra)

-prvi semestar – nastava

-drugi semestar – izrada magistarskog rada

Studije su samofinansirajuće ( 750€ po semestru).

Pravo prijave na konkurs za upis na postdiplomske magistarske studije imaju kandidati koji su završili studijski program „Pravne nauke“ u obimu od 240ECTS kredita, kao i diplomirani pravnici koji su završili četvorogodišnje studije po starom režimu studija.

Uz prijavu (obrazac se dobija na šalteru studentske službe) potrebno je priložiti:

-ovjerenu kopiju diplome ili original uvjerenje o diplomiranju sa osnovnih i specijalističkih akademskih studija

-uvjerenje o položenim ispitima na studijama, sa prosječnom ocjenom (osnovne i specijalističke studije)

-kopiju lične karte ili izvod iz matične knjige rođenih i uvjerenje o državljanstvu

-dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika ili uvjerenje o položenim ispitima stranih jezika na studijama

-kandidati koji su diplomirali na nekom od inostranih univerziteta, prilažu i Rješenje o nostrifikaciji diplome.

Prijave na konkurs predaju se na šalterima studentske službe 05. i 06.oktobra 2020.godine od 10 do 14h