Engleski jezik struke/Engleski jezik III - informacija za sajt

Poštovani studenti,

Budući da, kako sam informisan, još uvijek nije omogućen pristup Mudlu i objavljivanju obavještenja za predmet putem sajta fakulteta, ovim putem vas informišem da će se, kao i prošle sedmice, predavanje iz predmeta Engleski jezik struke održati na Pravnom fakultetu sa početkom u 8 časova. Vježbe će se održati sa početkom u 12 časova na fakultetu, a prema rasporedu koji je ranije objavljen. Prisustvo vježbama je obavezno za dobijanje poena za prisustvo.

Čim bude omogućen pristupu Mudlu, na njemu ćete naći sve informacije za predmet, vašim predispitnim obavezama i strukturi ispita a koje su detaljno predstavljene na uvodnom predavanju. Prijavljivanje za studente-mentore, za one koji to žele i smatraju da mogu ispuniti uslov, se završava u ponedjeljak 11.10. u 20 časova. U slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja, možemo ih razmotriti sjutra nakon predavanja. Uz ovo obavještenje vam šaljem i handout koji je neophodno da imate sa sobom sjutra. Podsjećam da je programu rada za predmet moguće pristupiti i putem sajta Pravnog fakulteta klikom na naziv predmeta i ECTS katalog.

Želim vam uspješan rad u toku semestra,

dr Petar Božović