Online predavanje 19.03.2020 godine

Shodno dopisu Dekana i objavi Univerziteta Crne Gore nastava će se do daljnjeg održavati online.

U četvrtak, 19.03.2020 godine sa početkom u 11:00h će se održati online predavanje iz predmeta Kompjuterska grafika. Studenti mogu da prate nastavu od kuće, tako što u nekom od internet browser-a (Google Chrome, Microsoft Edge, Opera itd.) ukucaju adresu https://zoom.us/j/5120465366 , i prijave se. Potrebno je uključiti zvučnike da bi se čuo glas predavača, a predavač će share-ovati prozor AutoCAD programa, tako da će studenti moći da prate procedure rada. Poželjno je da student startuje AutoCAD program na svom računaru, jer će predavač praviti pauze u izlaganju kako bi studenti mogli da ponove proceduru na svom računaru. Platforma za online predavanje omogućava i da student postavi pitanje, za što je potrebno da ima ugrađen mikrofon (laptop računari) ili da ima eksterni mikrofon.

Ukoliko tehničke mogućnosti budu dozvoljavale, predavanje će se video i audio snimiti, tako da će studenti moći da preuzmu takav video zapis.