Informacija i termini polaganja u septembarskom ispitnom roku

Shodno Pravilima studiranja na osnovnim studijama, kao i Pravilima o dopuni pravila studiranja na osnovnim studijama, u septembarskom ispitnom roku studenti imaju pravo da polažu kolokvijume i/ili završne ispite. Prema istaknutim terminima, provjere znanja iz predmeta Kompjuterska grafika će biti organizovane na sledeći način:

Ponedeljak, 14.09., 14h, sala L1 – u ovom terminu studenti mogu da polažu prvi kolokvijum.

Subota, 19.09., 14h, sala L1 – u ovom terminu studenti mogu da polažu drugi kolokvijum.

Radi lakše organizacije potrebno je da se studenti prijave mail-om na adresu autocadetf@gmail.com najkasnije do 28.08.2020 godine do 10h. U naslovu (subject-u) mail-a navesti broj indeksa, prezime i ime, 1 i/ili 2 kolokvijum (npr. 1/2019, Marković Marko, 1 kolokvijum).