Elektrotehnički fakultet, 14.11.2017

Proslavljeno 56 godina rada

Elektrotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore proslavio je 56 godina postojanja i rada dodjelom nagrada najboljim studentima i uručivanjem prigodnih poklona kolegama koji su u toku prethodnih godinu dana ostvarili pravo na penziju.

Za postignute rezultate tokom studija, od strane Fakulteta nagrađeni su studenti: Mihailo Micev (Energetika i automatika), Đorđije Bošković (Elektronika, telekomunikacije i računari) i Srđan Medojević (Studije primijenjenog računarstva).

Crnogorski Komitet CIGRE je takođe nagradio studente sa zapaženim rezultatima tokom studija i to: Amara Zejnilovića (Energetika i automatika), Đorđija Krivokapića (Elektronika, telekomunikacije i računari) i Slavišu Golubovića (Studije primijenjenog računarstva).