Info dan o digitalnoj forenzici i analizi dokaza kroz inteligentne sisteme i prakse

Info dan, na temu Digitalna forenzika: analiza dokaza kroz inteligentne sisteme i prakse, biće održan na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta Crne Gore 30. januara, sa početkom u 10.00 sati.

Održava se u okviru istoimene COST akcije CA17124 - Digital forensics: evidence analysis via intelligent systems and practices (DigForASP), a organizuje ga prof. dr Milena Đukanović, koja je član Menadžment komiteta ispred Crne Gore.

Između ostalog, na Info danu biće riječi i o COST akcijama i uspješnosti Crne Gore i Univerziteta Crne Gore u participaciji  na COST projektima.

Istaknuti profesori iz oblasti digitalne forenzike i sajber bezbjednosti iz regiona govoriće na ovu temu.

Događaj je zatvorenog tipa, isključivo po pozivu.

Više detalja o predavačima i temama dostupno je u agendi u prilogu.