Elektrotehnički fakultet i Elektroprivreda Crne Gore obezbijedili studentima izuzetnu priliku za stručno usavršavanje

Elektrotehnički fakultet i Elektroprivreda Crne Gore  obezbijedili studentima izuzetnu priliku za stručno usavršavanje

Kao rezultat dogovora dekana Elektrotehničkog fakulteta, prof. dr Saše Mujovića i čelnika Elektroprivrede Crne Gore, Milutina Đukanovića, Nikole Rovčanina i Bojana Đordana, studentima Elektrotehničkog fakulteta se pruža jedinstvena prilika da budu na sedmodnevnoj praksi tokom trajanja remonta tri kapaitalna elektroenergetska objekta: TE Pljevlja (remont je u toku i trajaće do 1. juna 2023.), HE Piva (tokom jula ili avgusta) i HE Perućica (u avgustu).

Troškove prevoza, smještaja, HTZ opreme i ishrane snosiće Elektroprivreda Crne Gore. Za stručnu praksu se mogu prijaviti studenti završne godine oba akademska studijska programa i studenti master
studija (svi master programi). Prijavu poslati do srijede, 26. aprila 2023. godine na mejl adresu: jelovacmilos@ucg.ac.me

Naponena: Kod prijavljivanja za stručnu praksu u TE Pljevlja prednost će imati kandidati iz Pljevalja, zbog mogućnosti budućeg zaposlenja u TE.