Job fair – Započni svoju karijeru na pravom mjestu

EESTEC LC Podgorica, u saradnji sa Unijom poslodavaca Crne Gore (UPCG), organizuje Treći sajam poslova za studente “Job Fair“ koji će biti održan u srijedu, 10. maja u 10h u prostorijama Sportsko-kulturnog centra Univerziteta Crne Gore (ul. Baku br. 1, Podgorica). Sajam će biti od koristi studentima Elektrotehničkog fakulteta, studentima IT smjerova na Prirodno-matematičkom fakultetu, kao i na IT smjerovima na Univerzitetu Mediteran i Donja Gorica.

Sajam će zvanično otvoriti:

• Miljan Vlahović, predsjednik studentske organizacije EESTEC LC Podgorica
  • Slobodan Mikavica, izvršni direktor Unije poslodavaca Crne Gore
  • prof. dr Slobodan Đukanović, prodekan za razvoj i istraživanje na Elektrotehničkom fakultetu.

Cilj sajma “Job Fair“ je da studentima olakša put do željenog posla, prakse ili stručnog usavršavanja, na način što će ih povezati sa kompanijama koje su zainteresovane da dobiju mlad, motivisan i, prije svega, stručan kadar.

Ovim događajem želi se pružiti podrška aktivnostima koje imaju za cilj smanjenje nezaposlenosti među mladima, obezbeđenje najkvalitetnijeg kadra za poslodavce, kao i uspostavljanje bolje komunikacije između obrazovnog sistema, kompanija i studenata.

Više na www.jobfair.me