Dekan organizovao prijem studentu osvajaču bronzane medalje na univerzitetskom prvenstvu Evrope

Dekan Elektrotehničkog fakulteta prof. dr Saša Mujović organizovao je prijem Danila Jeknića, studenta druge godine studijskog programa Primijenjeno računarstvo, na Elektrotehničkom fakultetu. Danilo Jeknić je osvojio treće mjesto i bronzanu medalju u kik boksu, na „EUSA Combat Games“, univerzitetskom prvenstvu Evrope, koje je održano u Zagrebu, od 31. jula do 3. avgusta 2019. godine.

„EUSA Combat Games“ je prestižno studentsko takmičenje u karateu, tekvondou, kik boksu i džudou, koje je ove godine okupilo 1.300 takmičara, sa 404 evropska univerziteta iz 36 zemalja.

Dekan je čestitao Danilu Jekniću na zapaženom uspjehu i trudu koji ulaže kako bi uskladio obaveze na Fakultetu sa obavezama prema sportu, te je istakao da uspjesi i posvećenost vrhunskom sportu nijesu prepreka uspješnom studiranju.

Elektrotehnički fakultet će snažno podržavati sve studentske aktivnosti koje na pravi način reprezentuju i promovišu Fakultet i Univerzitet Crne Gore.