Elektrotehnički fakultet, 03.09.2019

Dekan organizovao prijem studentu osvajaču bronzane medalje na univerzitetskom prvenstvu Evrope

X

Dekan Elektrotehničkog fakulteta prof. dr Saša Mujović organizovao je prijem Danila Jeknića, studenta druge godine studijskog programa Primijenjeno računarstvo, na Elektrotehničkom fakultetu. Danilo Jeknić je osvojio treće mjesto i bronzanu medalju u kik boksu, na „EUSA Combat Games“, univerzitetskom prvenstvu Evrope, koje je održano u Zagrebu, od 31. jula do 3. avgusta 2019. godine.

„EUSA Combat Games“ je prestižno studentsko takmičenje u karateu, tekvondou, kik boksu i džudou, koje je ove godine okupilo 1.300 takmičara, sa 404 evropska univerziteta iz 36 zemalja.

Dekan je čestitao Danilu Jekniću na zapaženom uspjehu i trudu koji ulaže kako bi uskladio obaveze na Fakultetu sa obavezama prema sportu, te je istakao da uspjesi i posvećenost vrhunskom sportu nijesu prepreka uspješnom studiranju.

Elektrotehnički fakultet će snažno podržavati sve studentske aktivnosti koje na pravi način reprezentuju i promovišu Fakultet i Univerzitet Crne Gore.

Broj posjeta : 985