Svečano otvaranje: Montenegro Engineering Winter School 2020 i izložba radova 3D štampe 3. februara

Svečano otvaranje Montenegro Engineering Winter School 2020, prve crnogorske zimske inženjerske škole, u organizaciji Ministarstva nauke Crne Gore i Elektrotehničkog fakulteta UCG biće upriličeno 3. februara, sa početkom u 10h, u Multimedijalnoj sali Univerzitetskog sportsko-kulturnog centra Univerziteta Crne Gore.

Na otvaranju će govoriti ministarka nauke Sanja Damjanović i izvršni direktor m:tel-a Vladimir Lučić.

U okviru prvog dana biće održana i prva izložba 3D štampanih radova studenata II godine Elektrotehničkog fakulteta UCG,  koju će otvoriti Njegova ekselencija Nj.E. i LIU Jin, ambassador NR Kine u Crnoj Gori.