Dekan maturantima: Pripadati Elektrotehničkom fakultetu je privilegija koja obavezuje, motiviše i podstiče

ImageElektrotehnički fakultet u Podgorici predstavlja renomiranu nastavno-naučnu instituciju, koja od 1961. godine posvećeno i uspješno realizuje svoju misiju i doprinosi ukupnom prosperitetu crnogorskog društva.

Protekle su mnoge godine, ljudi su dolazili i odlazili, mijenjali su se državni, društveni i prostorni ambijenti u kojima je egzistirao Elektrotehnički fakultet, ali ostale su i konstante – da je Elektrotehnički fakultet mjesto za najbolje i da se postignuti rezultati mogu mjeriti svjetskim normama uspjeha. Zato nije neskromno reći da je Elektrotehnički fakultet bio i ostao perjanica Univerziteta Crne Gore.

Pripadati Elektrotehničkom fakultetu je privilegija koja obavezuje, koja motiviše i podstiče na visoka stremljenja i stalno pomjeranje naučnih i stručnih granica.

Dekan, prof. dr Saša Mujović

Korisni linkovi: