Korigovani raspored nastave u zimskom semestru studijske 2020/21. godine

U prilogu se nalaze rasporedi nastave u zimskom semestru studijske 2020/21. godine.

Nastava na prvoj godini sva tri studijska programa izvodi se u amfiteatru 106.

Nastavi iz Predmeta opstih akademskih vještina (Inženjerska etika, Osnovi poslovanja) prve nedjelje uživo prisustvuju studenti studijskog programa Elektronika, telekomunikacije i računari, a druge studenti studijskog programa Energetika i automatika. I tako naizmjenično.

Nastava na drugoj i trećoj godini svih studijskih programa realizuje se u salama, uz mogućnost on-line praćenja.

Studenti koji prate nastavu na drugoj i trećoj godini podijeljeni su u dvije grupe (studenti sa parnim i neparnim brojem indeksa). Jedne nedjelje nastavi uživo prisustvuju studenti sa parnim brojem indeksa, dok studenti sa neparnim brojem indeksa prate nastavu preko zoom platforme. Naredne nedjelje važi obrnuto. Studenti sa parnim brojem indeksa su u salama prve nedjelje nastave.