Ljetnja škola IEEE - SPS/EURASIP Summer School on “Data and Graph Driven Learning for Communications and Signal Processing” će se održati u Banja Luci, od 5-9. septembra 2022. godine.

Ovo je jedinstven i prvi takav događaj u širem regionu koji će okupiti renomirane predavače u oblasti mašinskog učenja i vještačke inteligencije, sa primjenama u IoT mrežama, mobilnim mrežama nove generacije, edge computing rješenjima i dr. Više informacija o temama i predavačima se može naći na linku: http://www.banjaluka2022school.ba/.

Ova škola može biti od izuzetnog značaja za studente master i doktorskih studija, kao i sve istraživače u oblastima informaciono-komunikacionih tehnologija, jer će učesnici imati priliku da se upoznaju sa najaktuelnijim konceptima u savremenim komunikacionim mrežama, ne samo u okviru teorijskih predavanja, već i eksperimentalnih sesija.

Organizacioni odbor:

Prof. Dr Gordana Gardašević, University of Banja Luka