Akcija uređenja sportskog terena pored studentskog doma „Spasić Mašera“ u Kotoru

ImageStudentska organizacija Pomorskog fakulteta Kotoru je realizovala akciju uređenja iImage pravljenja novog Street workout terena pored studentskog doma. Na samom dotrajalom terenu, popunjene su rupe sa specijalnom masom, ofarban i oivičen teren, renovirani koševi i golovi sa novim mrežicama. Na novoj podlozi postavljena je konstrukcija za Street workout vježbe, za sve studente i srednjoškolce koji hoće da bave sportsko-rekreativnim aktivnostima.

Moramo se zahvaliti na finansijskoj pomoći  Savjetu za mlade i sport , Opštini Kotor, Studentskom parlamentu UCG, studentskom domu „Spasić Mašeru“, kao i  kolegama koji su učestvovali na realizaciji ovog projekta.

Student povjerenik Pomorskog fakulteta

Nemanja Mitrović