Gostujuća predavanja nastavnika sa Pomorskog fakulteta Sveučelišta u Splitu, MArED

Predavanja će se održati u utorak, 28. novembra 2017. godine

Obavještavaju se studenti i zaposleni da će se na Pomorskom fakultetu Kotor održati set gostujućih predavanja nastavnika sa Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Splitu.

Predavanja se održavaju u sklopu realizacije MArED TEMPUS projekta  „Modernizacija i harmonizacija pomorskog obrazovanja u Crnoj Gori i Albaniji“ čiji je nosilac Pomorski fakultet Kotor.

Predavanja će se održati u utorak, 28. novembra 2017. godine i to:

I sesija – Računarski centar

10:30 – 11:30 Prof. dr Nikola Račić – “Primjena vodene pare na brodovima”, “Parametri vodene pare u brodskim sustavima”

11:35 – 12:35  Prof. Danko Kezić – “Senzori temperature i tlaka”

12:40 – 13:40  Doc. dr Joško Šoda – “Fourier-ova analiza signala”

13:40 – 14:00 Panel diskusija

II sesija – Amfiteatar

11:00 – 12:00 Doc. dr Anita Gudelj – “Konceptualni model podataka. ER dijagram”

12:10 – 13:10  Doc. dr Maja Krčum – “Visokonaponske tehnologije, primjena u pomorstvu.

Obzirom na raznolikost i aktuelnost tema koje će gosti iz Splita prezentirati, pozivate  se da u što većem broju prisustvujete predavanjima.