Inkluzija u visokom obrazovanju

Obavještavamo vas da je studentska organizacija Pomorskog fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore u saradnji sa Savjetom za mlade I Sekretarijatom za kulturu, sport i društvene djelatnosti Opštine Kotor pokrenula akciju o podizanju svijesti o inkluziji u obrazovanju. Ideja je da se napravi jedan kontinuirani edukativni proces kojem bi prisustvovali ne samo studenti i nastavno i administrativno osoblje Pomorskog fakulteta već i svi učesnici obrazovnog procesa kako u našoj opštini tako i šire.

Pvro predavanje na temu Inkluzija u visokom obrazovanju će biti održano putem zoom linka u ponedeljak, 1.11.2021. sa početkom u 11h, a govoriće

Prof. dr Tatjana Novović, dekanica Filozofskog fakulteta, koja je rukovodila projektom FOSFIM (Foundation of Study Program for Inclusive Education in Montenegro)  i

Prof. dr Tatijana Dlabač, prodekanica za razvoj i inovacije Pomorskog fakulteta Kotor, koja je rukovodila projektom Trans2work  (School-to-Work Transition for Higher education students with disabilities in Serbia, Bosnia & Herzegovina and Montenegro)

Pozivamo vas da prisustvujete navedenom događaju preko zoom linka

Ana Babović is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Inkluzija u obrazovanju

Time: Nov 1, 2021 11:00 AM Europe/Podgorica