Promocija Dana nauka i inovacija u emisiji "Svijet nauke"

U emisiji “Svijet nauke“ koja se na talasima Radio Kotora emitovala u četvrtak, 6. oktobra 2022. godine povodom održavanja manifestacije Dani nauke i inovacija na Pomorskom fakultetu Kotor Univerziteta Crne Gore gostovala je prof. dr Tatijana Dlabač, prodekanica za razvoj i inovacije. Ovom prilikom Pomorski fakultet Kotor posjetila je i ministarka nauke i tehnološkog razvoja, prof. dr Biljana Šćepanović, koja je za Radio Kotor izrazila zadovoljstvo kako samim događajem tako i učešćem Pomorskog fakulteta Kotor.

Podsjećamo, manifestacija Dani nauke i inovacija održana je od 29. septembra do 2. oktobra na više lokacija u Podgorici i Kotoru u organizaciji Ministarstva nauke i tehnološkog razvoja i uz podršku Univerziteta Crne Gore.

Snimak emisije možete poslušati u nastavku: