Predavanje o mogucnostima koriscenja materijala VIDOTEL-a, Dmitry Glatkov

Na Pomorskom fakultetu Kotor, u Računarskom centru, 12. marta 2018. godine (ponedjeljak), održaće se predavanje o mogućnostima korišćenja materijala VIDEOTEL-a, renomirane britanske kompanije, lidera u pomorskom obrazovanju i obuci na međunarodnom nivou.

Predavanje će u terminu od 11:00 do 11:30 sati održati Dimitry Glatkov, predstavnik VIDEOTEL-a.

Pomorski fakultet Kotor već dvije godine licencirano koristi preko 4000 video zapisa VIDEOTEL-a kao dragocjenog nastavnog materijala u obrazovanju i obuci studenata, budućih pomoraca.

Nakon predavanja, prisutnima će se obratiti mr Miroslav Vukičević, laborant na oblasti Brodomašinstvo, koji će zaposlenima i studentima detaljnije objasniti načine korišćenja video materijala VIDEOTEL-a.

Pozivaju se zaposleni i studenti da prisustvuju ovim  prezentacijama.