Prezentacija Luštica Development & The Chedi Luštica Bay na Fakultetu

Zadovoljstvo nam je da vas u ime Luštica Development & The Chedi Luštica Bay pozovemo da nam se dana 21. marta 2018. godine (srijeda) sa početkom u 11:00 sati, pridružite i budete naši gosti u Amfitetru Pomorskog fakulteta Kotor.

Ovom prilikom ćemo vas bliže upoznati sa nama, našim ključnim vrijednostima i vještinama i talentima koje tražimo u Luštica Development & The Chedi Luštica Bay. Kratko ćemo se osvrnuti na  dostupne radne profile i uloge koje su dostupne za nadolazeću ljetnju sezonu i, naravno, ostaviti prostora za vaša pitanja i odgovore.

Na kraju, zadovoljstvo nam je da pružimo šansu svim studentima da porazgovaraju sa naša tri predstavnika iz sektora za ljudske resurse. Zato, slobodno donesite svoj CV ukoliko želite da nam se bliže predstavite.

Na prezentaciji u ime Luštica Development & The Chedi Luštica Bay će govoriti:

• Astonia Kelava – Menadžer ljudskih resursa Luštica Development,
  • Sonja Ristic- Menadžer ljudskih resursa The Chedi Luštica Bay, i
  • Zuzana Pocsova- Menadžer sektora za zapošljavanje The Chedi Luštica Bay.