Radionica za buduće kadete, 3. april 2018.

RADIONICA ZA BUDUĆE KADETE

U cilju dobijanja relevantnih informacija za pripremu za prvi ukrcaj kadeta na brod, Pomorski fakultet Kotor organizuje

R A D I O N I C U na temu:
  1. Priprema za selekcioni intervju,
  2. Kreiranje CV-a i motivacionog pisma,
  3. Studije slučaja i
  4. Razno.

Voditelji radionice su:

• Doc. dr Senka Šekularac Ivošević, Pomorski fakultet Kotor i
  • Gosp. Predrag Tomić, tehnički inspektor Bernhard Schulte Group kompanije

Pozivaju se svi zainteresovani studenti druge, treće i četvrte godine studija Nautike, Brodomašinstva i Pomorskih nauka, kao i kandidati sa stečenom diplomom Bachelor Pomorskog fakulteta Kotor da prisustvuju ovom događaju koji će se održati u utorak 03. aprila 2018. godine sa početkom u 13:00 sati u Amfitetru Fakulteta.

NAPOMENA:

Predstavnici brodarskih kompanija će u saradnji sa Pomorskim fakultetom Kotor organizovati preliminarnu selekciju kandidata tokom mjeseca maja, juna i septembra 2018. godine, a zainteresovani kandidati će biti obavezni da do 14. maja 2018. godine dostave sljedeća dokumenta:

1. Biografiju – Euro pass CV,
  2. Motivaciono pismo,
  3. Matični list iz studentske službe i
  4. Sertifikate i dokumeta sa prilozima za prvi ukrcaj (ukoliko su raspoloživa).

na email adresu saradnja.pfk@ac.me.