Najava konkursa za upis na specijalističke studije 2018/19.

Konkurs za specijalističke studije 20. septembra2018. godine

Univerzitet Crne Gore raspisaće 20. septembra 2018. godine konkurs za upis na specijalističke studije za studijsku 2018/19. godinu. Mjesta ima za 2447 studenata, od kojih će njih 1237 biti na državnom budžetu.

Na konkurs se mogu prijaviti kandidati sa završenim osnovnim studijama obima najmanje 180 ECTS kredita iz odgovarajuće oblasti nauka.

Uz prijavu za upis, kandidati podnose original diplomu o završenim osnovnim studijama, odnosno uvjerenje o završenim osnovnim studijama, uz dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika (odgovarajući sertifikat ili uvjerenje o položenim ispitima na osnovnim studijama).

Svi detalji o upisu biće naznačeni u tekstu konkursa koji će biti objavljen na sajtu Univerziteta Crne Gore www.ucg.ac.me, i sajtu Pomorskog fakulteta Kotor www.pfkotor.me. Studentima će za sva pitanja na raspolaganju biti studentske službe fakulteta.

Kontakt studentske službe Pomorskog fakulteta Kotor