Održan radni sastanak u Rektoratu Univerziteta Crne Gore

Radni sastanak u okviru drugog perioda realizacije aktivnosti na projektu pod nazivom „Partnerstvo u nadgledanju i proučavanju novih ruta i transnacionalnih pomorskih koridora”(eng. Partnership for the Observation and study of new Routes and Transnational Sea-highways, akronim: PORTS) je održan u zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore u srijedu, 29. avgusta 2018. godine.

Na sastanku je bilo riječi o tekućim projektnim aktivnostima, organizaciji prvog sastanka Upravnog odbora projekta koji će se održati u oktobru mjesecu 2018. godine u Kotoru i na kojem je Univerzitet Crne Gore, Pomorski fakultet Kotor, domaćin. Elaborirale su se finansijske aktivnosti na projektu, ukazalo se na značaj učestvovanja lokalnih stejkholdera na prvom sastanku Upravnog odbora projekta kao i aktivnostima koje se odnose na potpisivanju Memoranduma o razumijevanju.