Upis u II i III godinu na osnovnim studijama 2018/19. godine za studente koji ne koriste dodatni ispitni rok

O B A V J E S T E Nj E

# Studenti prvih godina akademskih studijskih programa Nautika i pomorski saobracaj, Brodomasinstvo, Pomorska elektrotehnika i Menadzment u pomorstvu i logistika koji nisu polagali ispite u septembarskom ispitnom roku, a stekli su 60 kredita, mogu izvrsiti upis druge godine od ponedjeljka, 17. septembra 2018. godine od 9:00 do 14:00 sati u studentskoj sluzbi Pomorskog fakulteta Kotor.

# Studenti akademskih studijskih programa Pomorkse nauke i Menadzment u pomorstvu, kao i primijenjenih  studijskih programa Nautika i Brodomasinstvo koji nisu polagali ispite u septembarskom roku, mogu izvrsiti upis druge i trece godine od ponedjeljka, 17. septembra 2018. godine od 9:00 do 14:00 sati u studentskoj sluzbi Pomorskog fakulteta Kotor.

# Kandidati za upis su dužni da dostave sljedeće:

1.  Indeks;

2.  Dva popunjena prijavna lista (ŠV 20, kupuju se u knjižari ili kopirnici, obavezno popuniti tačno i čitko);

3.  Uplatnicu kao dokaz da je uplaćena školarina u iznosu od 250.00 EUR za zimski semestar, za samofinansirajuće studente, na žiro račun Pomorskog fakulteta Kotor: 510-227-38. Na uplatnici od ove godine studenti u poziv na broj upisuju JSK broj koji mogu dobiti u studentskoj sluzbi.;

4.  Uplatnicu kao dokaz da je uplaćen iznos od 4.00 EUR na ime studentskog samodoprinosa na žiro račun Studentskog Vijeća Fakulteta: 510-89423-73;

# Za studente akademskih i primijenjenih studijskih programa koji su polagali ispite u septembarskom ispitnom roku, termin upisa bice objavljen naknadno.

PRODEKAN ZA NASTAVU
DOC. DR MILENA DZEVERDANOVIC PEJOVIC