Promocija Pomorskog fakulteta u Ekonomsko-ugostiteljskoj školi u Nikšiću, 3.4.2019.

Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor su u srijedu, 3 aprila, promovisali ovu visokoškolsku instituciju. Maturantima Ekonomsko-ugostiteljske škole u Nikšiću.

Među predstavnicima Fakulteta bili su prof. dr Mimo Drašković, rukovodilac studijskog programa Menadžment u pomorstvu i logistika i Nebojša Mandić, student druge godine akademskog studijskog programa Menadžment u pomorstvu i logistika.

Maturanti su informisani o upisnim rokovima i načinu podnošenja potrebne dokumentacije za upis na Univerzitetu Crne Gore. Upoznali su se i sa tradicijom Pomorskog fakulteta Kotor, a posebno je predstavljen akademski studijski program Menadžment u pomorstvu i logistika za koji učenici ove škole imaju prohodnost za upis.

Ovom prilikom se zahvaljujemo direktoru Zoranu Drljeviću, pomoćniku direktora, Mladenu Peroviću i profesorima Ekonomsko-ugostiteljske škole na srdačnoj dobrodošlici.