PFK predstavljen maturantima Gimnazije i Ekonomsko-ugostiteljske škole u Nikšiću

Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore juče su promovisali fakultet učenicima Gimnazije “Stojan Cerović”  i Ekonomsko-ugostiteljske škole u Nikšiću.

Fakultet su predstavili prof. dr Mimo Drašković, rukovodilac studijskog programa Menadžment u pomorstvu i logistika, doc. dr Tatijana Dlabač, rukovodilac studijskog programa Pomorska elektrotehnika i Nebojša Mandić student druge godine studijskog programa Menadžment u pomorstvu .

Učenici su informisani o upisnim rokovima na Univerzitetu Crne Gore, studijskim programima Pomorskog fakulteta Kotor, raznim mogućnostima koje se studentima pružaju tokom studiranja, kao i prilikama da dođu do posla nakon završenog Fakulteta.

Maturanti su pozvani da dođu na Danu otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore,  koji će ove godine biti održan 18. aprila 2019. Godine, sa početkom u 10:00 sati, u kampusu Univerzitet Crne Gore.

Podijeljen je i promotivni materijal i objašnjena procedura upisa.

Detaljnije informacije o  posjetama školama dostupne su na linkovima:

Promocija Pomorskog fakulteta u JU Gimnaziji "Stojan Cerovic" u Niksicu, 3.4.2019.

Promocija Pomorskog fakulteta u Ekonomsko-ugostiteljskoj školi u Nikšiću, 3.4.2019.