Pomorski fakultet Kotor organizuje selekciju kandidata za prvi ukrcaj

P O Z I V

U cilju obezbjeđivanja prvog ukrcaja kadeta i asistenata, Pomorski fakultet Kotor organizuje selekciju kandidata prema sljedećem uputstvu:

[1] Do 12. jula 2017. godine svi zainteresovani studenti Pomorskog fakulteta Kotor mogu dostaviti sljedeće podatke:

• Personalni CV (forma – 01. CV Petar Petrovic)
  • Motivaciono pismo (forma 02. Motivation letter Petar Petrovic)
  • Skeniranu potvrdu o položenim ispitima (Forma 03. PFK Status Petar Petrović)
  • Dopunu (sva dokumenta neophodna za prvi ukrcaj ako ih posjeduje, forma 4.1. , 4.2., ...)

Sve podatke je potrebno poslati na email adresu saradnja.pfk@ac.me u vidu zip dokumenta sa imenom i prezimenom (forma - petarpetrovic.zip).

Do 17. jula 2017. godine biće izvršeno testiranje kandidata na SEAGULL testu i njihova selekcija. U cilju kvalitetne pripreme kandidati mogu koristiti instrukcije sa linka https://www.youtube.com/user/Marinapomorac.

[2] U periodu od 25. do 30. jula 2017. godine biće realizovan završni intervju i odabir kandidata za prvi ukrcaj.

Pomorski fakultet Kotor