Poziv za prvi ukrcaj kadeta i asistenta, Bernard Schulte

P O Z I V

U cilju obezbjeđivanja prvog ukrcaja kadeta i asistenata, Pomorski fakultet Kotor organizuje selekciju kandidata prema sljedećem uputstvu.

1)  Zainteresovani studenti Pomorskog fakulteta Kotor (studenti koji su završili ili do kraja 2017. godine planiraju da zvarše treću godinu studija ili studenti koji u septembru 2017. godine upisuju treću godinu studija a završili su srednju pomorsku školu) potrebno je da do  25. septembra 2017. godine dostave sljedeće podatke:

• Personalni CV (forma – 01. CV Petar Petrovic)
  • Motivaciono pismo (forma 02. Motivation letter Petar Petrovic)
  • Skeniranu potvrdu o položenim ispitima (Forma 03. PFK Status Petar Petrović)
  • Dopunu (sva dokumenta neophodna za prvi ukrcaj ako ih posjeduje, forma 4.1. , 4.2., ...)

Sve podatke je potrebno poslati na email adresu saradnja.pfk@ac.me u vidu zip dokumenta sa imenom i prezimenom (forma - petarpetrovic.zip).

Do 30. septembra 2017. godine biće izvršena provjera dokumenata i selekcija kandidata na Fakultetu.

2)  U periodu od 03. do 05. oktobra 2017. godine biće realizovan završni intervju sa predstavnikom pomorske kompanije BERNARD SCHULTE iz Hamburga i odabir kandidata za prvi ukrcaj.

UCG | Pomorski fakultet Kotor