Svečani prijem brucoša u studijskoj 2017/18. godini

Obavještavaju se studenti prve godine studijskih programa: Nautika i pomorski saobraćaj, Brodomašinstvo, Pomorska elektrotehnika i Menadžment u pomorstvu i logistika, da će tradicionalni, svečani prijem brucoša Pomorskog fakulteta Kotor u studijskoj 2017/18. godini biti upriličen prema sljedećem rasporedu:

• Studijski program: Nautika i pomorski saobraćaj, u ponedjeljak 02. oktobra 2017. godine u 8.15h u Amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor,
  • Studijski programi: Brodomašinstvo i Pomorska elektrotehnika, u ponedjeljak 02. oktobra 2017. godine u 9h u Amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor,
  • Studijski program: Menadžment u pomorstvu i logistika, u ponedjeljak 02. oktobra 2017. godine u 16h u sali T102 na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Starom gradu.

Nakon svečanog prijema, nastava će se održati prema utvrđenom rasporedu časova.

Dekanat Pomorskog fakulteta Kotor