Uspješno realizovan prvi projektni virtuelni sastanak partnerskih institucija u okviru projekta “ISACC-Innovative Systems to enhance Antifraud Customs Controls”

Predstavnici Univerziteta Crne Gore – Pomorskog fakulteta Kotor uspješno su započeli implementaciju  još jednog značajnog međunarodnog projekta. Zajedno sa Institutom za transport iz Albanije, Univerzitetom u Salentu, Privrednom komorom Molise i upravama carina iz Italije, Albanije i Crne Gore u narednih 18 mjeseci sarađivaće na projektu pod nazivom “ISACC-Innovative Systems to enhance Antifraud Customs Controls” finansiranog kroz program INTERREG IPA CBC Italija, Albanija i Crna Gora.

Prvi projektni virtuelni sastanak (Kick-off Meeting) održan je 28.07.2020. godine na zadovoljstvo svih partnerskih predstavnika, tom prilikom su definisani početni koraci za uspješnu realizaciju planiranih aktivnosti. Sastanku su ispred Univerziteta Crne Gore – Pomorskog fakulteta Kotor prisustvovali prof. dr Danilo Nikolić, rukovodilac projekta i članovi projektnog tima mr Radmila Gagić i mr Maja Škurić. Više informacija na http://www.itslogisticapuglia.it/logisticapuglia/2020/07/29/al-via-il-progetto-isacc-fra-a-i-e-internazionalizzazione-della-logistica/.