Predstavnici Unije pomoraca Crne Gore u posjeti Pomorskom fakultetu Kotor

Dana 05. oktobra 2017. godine predstavnici Unije pomoraca Crne Gore posjetili su Pomorski fakultetu Kotor. Dekan doc. dr Špiro Ivošević sa svojim radnim timom angazovanim na poslovima obuke pomoraca poželio im je dobrodošlicu, a na sastanku su razmjenjena konstruktivna mišljenja o aktuelnim dešavanjima u pomorstvu Crne Gore. Učesnici su se saglasili da je neophodno u narednom periodu intezivno sarađivati u aktivnostima na unapređenju kvaliteta znanja i vještina domaćeg pomorskog kadra. Ovom prilikom predstavnici Unije pomoraca Crne Gore su pozvani da prisustvuju času obuke iz GMDSS-a.

Na kraju je obostrano konstatovano da će se ovakvi sastanci održavati što je moguće češće u cilju postizanja zajedničkih rezultata u različitim segmentima pomorstva, obuke i obrazovanja.