Raspored polaganja prijemnih ispita za upis na dvogodišnje master akademske studije Pomorskog fakulteta Kotor

Prijemni ispit za master studije na Pomorskom fakultetu Kotor realizovaće se u utorak, 6. oktobra 2020. godine po grupama:

I grupa: 9 h – 10 h - kandidati koji su se prijavili za master studije Menadžment u pomorstvu i logistika

II grupa: 10:30 - 11:30 - kandidati koji  su se prijavili za master studije Pomorske nauke, a završili su studijski program Nautika i pomorski saobraćaj.

III grupa: 12 - 13 h -  kandidati  koji su se prijavili za master studije Pomorske nauke, a završili su neki od ostalih studijskih programa (PN, BM i PE)

Ispit će se realizovati u Računskom centru Pomorskog fakulteta Kotor.

Molimo kandidate da poštuju pravilaNacionalnog koordinacionog tijela prilikomdolaska na ispit (distanca, maska, mjerenjetjelesne temperature).