Dr Milica Jelić održala plenarno predavanje na temu vaspitavanja i podsticanja inicijativnosti djece u porodičnom kontekstu u Crnoj Gori

Dr Milica Jelić je učestvovala kao uvodničar na IX  naučno – stručnoj konferenciji međunarodnog karaktera sa temom: „Kvalitet vršnjačkih odnosa predškolske dece – faktor dečije uključenosti u proces vaspitanja i obrazovanja“ koja je održana u Banji Vrućici od 23. do 26.septembra 2021. godine. Konferenciju je organizovao Balkanski savez udruženja vaspitača (Balkans Alliance of Preschool Teacher’s Associations - BAPTA).

Profesorica Jelić je održala plenarno predavanje na temu „Vaspitavanje i podsticanje inicijativnosti djece u porodičnom kontekstu u Crnoj Gori“ i predstavila rezultate istraživanja dobijene u okviru nacionalnog naučnoistraživačkog projekta „Socio-kulturni identiteti djece predškolskog uzrasta u Crnoj Gori“.